به وب سايت آموزشي خانومي خوش آمديد. لطفا موضوع مورد علاقه خود را از منوي سمت راست انتخاب كنيد و لذت ببريد

لطفا حتما نظرات و پيشنهادات خود را با ما در ميان بگذاريد

امروز سه شنبه سوم ارديبهشت ۱۳۹۸ و ساعت ورود شما به سايت ۱۰:۲۴:۰۶ مي باشد .

 

 

 ورود به سيستم

 
 

نام کاربری :
كلمه عبور :
رمز عبور خود را فراموش كرده ايد ؟
ثبت نام در سايت
 
     

 

 در خبرنامه خانومی عضو شويدتا آخرين مطالب به ايميلتان ارسال شود

 
 

         
عضویت     لغوعضویت
 
     

 

 جستجو در مطالب سايت خانومی

 
 

 
     

 

 تبليغات

 
 


 
     

 

 آمار سايت

 
 

کاربران آنلاین : ۸
بازدیدهای امروز : ۱۹۵
بازدیدهای دیروز : ۸۸۴۱
بازدیدهای اين مـاه : ۹۷۲۴۶
بازدیدهای ماه قبل : ۱۲۴۴۳۸
بازدیدهای امـسال : ۴۸۴۲۹۳
بازدیدهای پارسـال : ۶۰۳۶۸۳
کل بازدیدها : ۳۱۳۹۹۳۱۹

 
     

 

 درباره ي ما

 
 

آموزش خياطي خانه داری آشپزی گلسازی سرمه دوزی سوزن دوزی شیرینی پزی منبت کاری میناکاری گلیم بافی قالی بافی معرق کاری خطاطی تذهیب ازدواج پرده و رومیزی گل چینی شمع سازی دکوراسیون کاردستی کنکور کارشناسی ارشد و ...

 
      

 تبليغات

 
 


 
     


 
 

 آموزش روشهای تست زنی ان ال پی و مهندسی معکوس۴

 


آموزش روشهای تست زنی ان ال پي NLP

تکنيکهای مهندسی معکوس

 قسمت سوم

نکته اساسی 7: سر جلسات امتحان و اصولا در تمام صحنه های بحرانی زندگی ( چه شغلی و چه تحصیلی ) این ضمیر ناخودآگاه انسان است که کنترل اوضاع را در دست می گیرد. برای بدست آوردن حداکثر بهره وری کافی است به این سیستم اعتماد کنید. به عبارت روشن تر سر جلسه آزمون این شما نیستید که امتحان می دهید، بلکه این سیستم حافظه و سیستم روحی و جسمی شماست که در صورت هماهنگ بودن عملیات تست زنی و جوابدهی سوالات را راهبری می کند. شما باید از هر نوع اعمال فشار روی فکر و ذهن خود هنگام امتحان دادن پرهیز کنید و به جای مضطرب و دستپاچه شدن، باید به ضمیر و جسم و ذهن خود اعتماد کنید و اجازه دهید ضمیر آنچه را که در خود دارد را به صورتی که صلاح می داند روی کاغذ بیاورد. فراموش نکنید که شما قبلا بسیاری از مباحث مطرح در سر جلسه کنکور را در ایام دبیرستان و پیش دانشگاهی خوانده اید. سر جلسه آزمون کافی است با آرام سازی روح و جسم خود و اعتماد به نفس و ضمیر و توانایی های خود به این سیستم حافظه و ذهن خود فرصت دهید تا کار خود را انجام دهد. نظام های یادگیری و یادسپاری و یادآوری انسان یک نظام عجیب و خارق العاده است که توانایی هایش حد و مرزی ندارد. اگر شخص بتواند به هماهنگی و آرامش لازم برسد می تواند در عرض فقط یک شبانه روز تمام خاطرات ایام دبستان و تمام درس هایی را که در کل عمر خوانده را به یاد آورد! فرد می تواند به جای خواندن 250 کلمه در دقیقه متعارف سرعت خواندن خود را تا 24000 کلمه در دقیقه افزایش دهد! و کاری را که بقیه در طی دو سال انجام می دهند را در عرض چند روز انجام دهد. تنها کافی است دست از سر ضمیر ناخودآگاه خود بردارید و به جای شک کردن در توانایی های حافظه و سیستم یادگیری و یادآوری و یاد سپاری خود، به آنها اعتماد کنید و فقط تا می توانید با مرور و تند خوانی و تند یادگیری سعی کنید بیشترین حجم اطلاعات ممکن را وارد ضمیر خود سازید.

نکته اساسی 8: همه آنها که شب های امتحان ناگهان غیرتی شده اند و تا آخرین لحظه دست از مطالعه و تلاش برنداشته اند، به خوبی می دانند که در ساعات آخر نزدیک به امتحان، ناگهان کارآیی آنها به حد خارق العاده ای بالا رفته است و درسی را که در طول یک ترم به زحمت یاد می گرفتند را یک شبه کاملا مسلط شده اند. اما جالب ترین نکته این است که همه اشخاصی که با جدیت و پشتکار و اطمینان و امید خود را برای امتحان آماده می کنند، از یک جور نیروی الهام و استعداد درونی بهره مند می شوند که با کمک آن می توانند به اطمینانی درونی سوالات امتحان را حدس بزنند. این مساله برای بسیاری از افرادی که وارد میدان عمل نمی شوند قابل هضم نیست و یک جور باور خرافی محسوب می شود، اما آنها که در عمل جنگاور بوده اند و به توانایی های خود شک نکرده اند، خوب می دانند که این نیروی الهام چیست و تا چه اندازه قوی و قدرتمند است. هر چند عجیب و باور نکردنی به نظر می رسد، ولی وقتی شما در زندگی به طور جدی تصمیم خود برای جنگیدن می گیرید و حاضر می شوید با تمام وجود برای رسیدن به یک هدف تلاش کنید، ناگهان نیروهایی غیبی در کنار شما قرار می گیرند و استعداد ها و توانمندی های شما را چند صد برابر می کنند. حضور این نیروهای غیبی فقط توسط خود شخص حس می شوند و بقیه که بیرون وجود شخص قرار دارند گمان می کنند که این خود فرد است که این توانایی ها را دارا می باشد. بنابراین به کسانیکه این نیروهای غیبی را انکار می کنند، اصلا توجهی نکنید. با گرفتن یک تصمیم جدی و ابلاغ این تصمیم به کل وجود خویش ناگهان حضور این نیروهای غیبی را در کنار خود حس خواهید کرد و در خواهید یافت که به کمک این نیروها قدرت انجام هر معجزه ای را دارا می باشید.

نکته اساسی 9: مطالب این جزوه را نمی توانید در کتابهای دیگر پیدا کنید. و درست به همین خاطر است که باید تک تک نکات آن را به طور دقیق مطالعه و اجرا کنید. به خاطر داشته باشید که یادگیری انسان وقتی متوقف می شود که فرد احساس دانستن کند. دانستن به صورت یک فیلتر مانع از آن می شود که اطلاعات و ایده های جدید وارد ذهن و ضمیر ما شود. و ما در درون پوسته دانش خود زندانی می شویم. این جزوه را تا به آخر بخوانید و آن را در زندگی و از همه مهم تر در آزمون های تحصیلی و به خصوص در امتحان کنکور پیاده و اجرا کنید. به سرعت در خواهید یافت که مشکل اصلی ناتوانی تحصیلی افراد در وجود خود آنهاست و آنچه در حال حاضر تحت عنوان مطالب درسی در اختیار نسل بشر قرار می گیرد و یادگیری آنها به ظاهر مشکل است، بسیار کمتر از حد توانایی یادگیری کند ذهن ترین انسان روی زمین است.

 

ادامه دارد...........

 


لينك ثابت      ثبت نظرات ( ۳ )           معرفي به دوستان
 
 

 تبليغات

 
 


 
     

 
 

صفحات بعدي

 
 

 

 منوي اصلي

 
 

صفحه اصلي
تماس با ما
دانلود
گالري
فروشگاه

 
     

 

 موضوعات آموزشی خانومی

 
 

خياطی ( ۱۱۳ )
آشپزی ( ۳۹ )
خانه داری ( ۶ )
گلسازی ( ۲ )
شمع سازی ( ۳ )
گل چينی ( ۲ )
آموزش آرايشگری ( ۰ )
دکوراسيون ( ۲ )
نظافت و لکه گيری ( ۴ )
سبزه آرايی ( ۱ )
خمير نمکی ( ۳ )
کاردستی ( ۱ )
توصيه های قبل از ازدواج ( ۱ )
توصيه های بعد از ازدواج ( ۱ )
نگهداری گلهای طبيعی ( ۲ )
شيرينی ( ۱۰۶ )
کنکور و تست ( ۱۶ )
قالی بافی ( ۹ )
منبت کاری ( ۲ )
مينا کاری ( ۱ )
گليم بافی ( ۲ )
معرق کاری ( ۲ )
خطاطی ( ۹ )
تذهيب ( ۴ )
عمومی ( ۱ )
پرده و روميزی ( ۱ )
نكات بچه داري ( ۲ )

 
     

 

 لينكستان

 
 

دانلود رایگان نمونه سوالات پایان ترم دانشگاه ( ۶۲ )
درس آشنایی با قرآن کریم ( ۸۰۱۲ )
کارشناسی ارشد ( ۳۷۶۶ )
فروشگاه کيش کالا ( ۴۴۲۹ )
وبلاگ مريم ( ۳۳۲۰ )

 
     

 

 تبليغات

 
 


 
     

 

 خروجي سايت

 
 

 RSS 2.0 خروجی سايت توسط